Zgłaszanie kandydatur na Przewodniczącego Komisji Szybowcowej

Szanowni Państwo,

Chciałbym zachęcić Państwa do zaangażowania się w wybory Przewodniczącego Szybowcowej Komisji Specjalnościowej AP. Mimo rozpoczętej procedury wyborów do dzisiaj nie otrzymaliśmy kandydatury na nowego Przewodniczącego Komisji. Propozycja kandydatury Przewodniczącego z Państwa strony, jako aktywnych zawodników jest bardzo istotna dla kształtowania w Polsce uprawianej przez Państwa dyscypliny, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Rola Przewodniczącego Komisji Specjalnościowej oraz samej Komisji jest tutaj ogromna. Musimy mieć świadomość, że od aktywności Komisji zależeć będzie kondycja tej dyscypliny oraz rozwój polskiego sportu lotniczego w kolejnych dwóch latach. Państwa aktywne uczestnictwo w procedurze zgłaszania kandydatur na Przewodniczących Komisji jest tu zatem kluczowe dla realizowania Waszej pasji.

Przypominam, że kandydata na Przewodniczącego Komisji, ma prawo zgłosić Członek Zwyczajny AP. A zatem zawodnicy własne propozycje powinni przekazać do prezesa lub dyrektora swojego klubu, którego są członkiem. Następnie wystarczy, gdy klub przekaże podpisany formularz zgłoszenia kandydata – drogą elektroniczną na adres e-mail:biuro@aeroklubpolski.pl lub faksem na nr 22 55 67 355.  Formularz ten znajduje się poniżej.

Kandydatury na Przewodniczącego Komisji prosimy zgłaszać w terminie do czwartku, 15 października 2015.

Formularz zgłoszenia kandydata na Przewodniczącego KS

Sekretarz Generalny Aeroklubu Polskiego
Marcin Kwiatosz

Poleć znajomemu
  • gplus
  • pinterest

O Autorze

Zostaw komentarz