Zaproszenie do Kornego

Masz dość pracy? Nie wiesz gdzie jechać na urlop? Żona stawia sprawę na ostrzu noża (albo lotnisko, albo ja!)?  W aeroklubie nic się nie dzieje? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!  Połącz rodzinne wakacje z porządnym lataniem przelotowym!

Zapraszamy Ciebie i całą Twoją rodzinę do KORNEGO w dniach 08-16 sierpnia na zorganizowane loty wyczynowe, spływy kajakowe, wędkowanie, grzybobranie, plażowanie.

Kaszuby to kraina, która gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania wyżej wymienionych form wypoczynku. Samo lotnisko położone jest w doskonałym miejscu gdzie kończy się bryza, a zaczyna doskonały termicznie  teren zwany Borami Tucholskimi. To ważna informacja dla Ciebie, a dla Twojej rodziny mamy wszechobecne piękne jeziora, urocze rzeczki (wspaniale nadające się  do spływów kajakowych), dla grzybiarzy te same Bory tylko z innej perspektywy, bliskość trójmiasta (około 70 km) i wiele innych atrakcji.

Na czas wakacji zapewniamy mocny samolot, wodę do wypełnienia zbiorników szybowca, pole namiotowe, przyczepy kempingowe. Możemy pomóc w zarezerwowaniu hotelu lub gospodarstwa agroturystycznego (blisko lotniska). Na lotnisku funkcjonuje bar z miłą obsługą, serwujący bardzo smaczne posiłki o zabarwieniu regionalnym. Czynimy również starania, aby wynająć wyczynowy szybowiec dwumiejscowy z myślą nie tylko o Tobie ale i Twojej rodzinie .

Oferta skierowana także do osób samotnych 🙂

Pismo organizacyjne zawierające również cennik, zostanie opublikowane niebawem na stronie www.lotniskokorne.gka.pl , oraz na forum.szybowce.com w formie biuletynu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zdecydowany zadzwoń tel. 500 035 544 lub napisz 30cumulus@gmail.com  

Pozdrawiam Paweł Krakowski

Poleć znajomemu
  • gplus
  • pinterest

O Autorze

Zostaw komentarz