Wiosenny obóz przelotowy na Żarze

Odpowiadając na liczne pytania zainteresowanych pilotów z całego kraju, zapraszamy do wzięcia udziału w wiosennym obozie przelotowym, organizowanym przez GSS AP „ŻAR” w dniach 26 kwietnia – 4 maja.

To najlepszy okres w roku na latanie na termice w górach. Silne, regularne wznoszenia oraz budząca się do życia przyroda, dopełnią przyjemności pobytu na Żarze. Zapewnimy najlepszych instruktorów i trenerów. Prawdopodobnie dysponować będziemy również szybowcem SZD-54-2 Perkoz, o którego użyczenie wystąpiliśmy do Allstar PZL Glider.

Cele WOP ŻAR 2014:

• Doskonalenie umiejętności przelotowych
• Podnoszenie kwalifikacji pilotów
• Trening w terenie górskim
• Przeloty szkolne z instruktorem niezbędne do wydania licencji

Ilość uczestników WOP jest ograniczona do 30 pilotów (zgłoszeń można dokonywać już od pierwszego kwietnia br.). W przypadku większej liczby zgłoszeń zostanie utworzona lista rezerwowa, a o pierwszeństwie udziału w WOP śAR 2014 decydować będzie kolejność zgłoszeń połączonych z wpłatą wpisowego.

Organizator udostępnia uczestnikom w miarę możliwości szybowce jedno i dwumiejscowe. Dla pilotów nie posiadających doświadczenia przelotowego, szkoła zapewni instruktorów oraz udostępni szybowce dwumiejscowe.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy na Żar!

Poleć znajomemu
 • gplus
 • pinterest

O Autorze

Komentarze

 1. Sebastian Kawa
  8 kwietnia 2014 at 09:15

  Marku, a czy możesz dla formalności podać z kim będą latali uczestnicy obozu? Zapewnić instruktorów na 4 dwustery to nie tak prosto. Kto będzie wykładał trasy?
  Sebastian Kawa

 2. Marek Szumski
  8 kwietnia 2014 at 09:23

  O to trzeba zapytać organizatora. Ja mam szczerą nadzieję, że Ty będziesz jednym z nich.

 3. Sebastian Kawa
  11 kwietnia 2014 at 18:08

  Piszesz oficjalny komunikat, to powinieneś się postarać o sprawdzenie wiadomości. Niestety zarząd szkoły najwyraźniej ma inne zadanie niż twoje.
  SK

Zostaw komentarz