VI Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Klasie 15 metrów – Leszno 26.05 – 5.06.2016

Już za chwilę rozpoczynają się Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Klasie 15 metrów. W tym roku będą to najważniejsze zawody rozgrywane w naszym kraju. Świadczy o tym nie tylko liczba uczestników, ale przede wszystkim doborowa stawka zawodników. Śmiało można powiedzieć, że będzie to Starcie Tytanów ! Nie ma w tym stwierdzeniu za grosz przesady. Wszak w jednej klasie będą konkurować trzej aktualni Mistrzowie Europy: Sebastian Kawa, Łukasz Wójcik i Łukasz Błaszczyk. Zapewne nie pozostawią im wiele swobody zawodnicy tego formatu co: Janusz Centka, Adam Czeladzki, Tomek Krok i Mirek Matkowski. A może wszystkich pogodzą piloci „Nowej Fali” jak: Łukasz Grabowski, Paweł Wojciechowski, Jacek Flis czy Piotr Jarysz. Nie pozbawieni szans są także pozostali zawodnicy. 


Ze swej strony obiecuję codzienne relacje na bieżąco i wieczorne omówienie na facebooku Gliding Teamu Klinika Kolasinski.

Proponuję też zabawę – TYPOWANIE PIERWSZEJ TRÓJKI, a dla ambitniejszych nawet PIERWSZEJ SZÓSTKI ZAWODÓW.

Czekam na propozycję i deklaruję nagrodzenie zwycięzców w kategorii: pierwsza trójka i pierwsza szóstka Mistrzostw Polski podczas dorocznych spotkań szybowników na Żarze.
Zapraszam zawodników do sportowej walki, a kibiców do zabawy przy obstawianiu wyników.

Jurek Kolasiński

Poleć znajomemu
  • gplus
  • pinterest

O Autorze

Zostaw komentarz