Aeroklub Polski oferuje szeroki wachlarz możliwości dla sponsorów, który zaprezentowany jest w dalszej kolejności. Dzięki znakomitym wynikom naszych pilotów szybowcowych Polska plasuje się na pierwszym miejscu w rankingu światowym. W klasyfikacji indywidualnej na pierwszym miejscu jest Zbigniew Nieradka, a na drugim Sebastian Kawa.

Wierzymy, że lotnicza tradycja, nowoczesne zarządzanie związkiem sportowym oraz liczne i regularne sukcesy pozwolą nam osiągnąć odpowiedni poziom współpracy i wzajemnej satysfakcji.

Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na wyczynowy sport szybowcowy i Szybowcową Kadrę Narodową Juniorów i Seniorów.

1.     Szybowcowa Kadra Narodowa (SKN)

Szybowcową Kadrę Narodową tworzą najlepsi piloci szybowcowi w Polsce, wyłonieni drogą rywalizacji sportowej w zawodach szybowcowych. Trenerem SKN od 1994 roku jest kapitan PLL LOT – Jacek Dankowski, który kontynuuje pracę trenerską zapoczątkowaną przez ojca – Józefa Dankowskiego – twórcy polskiej szybowcowej szkoły latania.

Pod skrzydłami trenera Jacka Dankowskiego polska reprezentacja zdobyła od 1994 roku 61 medali Mistrzostw Świata i Europy. W tym:

  • 27 medali złotych
  • 16 medali srebrnych
  • 18 medali brązowych

2.     Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów (SKNJ)

SKNJ składa się z 20 juniorów – pilotów, w wieku do 25 lat włącznie. Kadrę tworzą najzdolniejsi juniorzy, startujący na zawodach w kraju i poza jego granicami. Skład SKNJ jest ustalany na dany rok kalendarzowy na podstawie osiągnięć zawodnika z poprzednich sezonów. Trener SKNJ uwzględnia: wyniki sportowe na zawodach, osiągnięcia podczas treningów i zgrupowań, w trakcie których piloci uczestniczą w Szybowcowym Pucharze Polski, oraz ogólne postępy rozwojowe.

Osiągnięcia reprezentacji w minionych edycjach Szybowcowych Mistrzostw Świata Juniorów:

• 2009 rok – II Miejsce w klasie Standard
• 2011 rok – II Miejsce w klasie Standard
• 2013 rok – I Miejsce w klasyfikacji drużynowej

Reklama poprzez wsparcie zawodników sportowych jest doskonałym elementem budowy wizerunku firmy. Jest to jedna z najefektywniejszych form reklamy, dlatego coraz więcej firm podążając za obecnymi trendami decyduje się na nią.

Historia polskiego szybownictwa obfituje w liczne przykłady osiągnięć wyczynowych, dzięki którym kraj nasz znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu tej dyscypliny sportu.

Licząc na Państwa zainteresowanie współpracą, zapraszamy do rozmów i dyskusji nad zakresem i jej warunkami. Gwarantujemy dobór interesującej dla Państwa formuły udziału. Jesteśmy gotowi do spełnienia Państwa oczekiwań w zakresie promocji i prezentacji Państwa firmy tak, aby zakończyła się ona Państwa sukcesem.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dane kontaktowe:

Manager Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów
Przemysław Bartczak
E-mail: p.bartczak@gmail.com

Trener Szybowcowej Kadry Narodowej
Jacek Dankowski
E-mail: j.dankowski@szybowce.pl

 

 

Komentarze

  1. Wiesław Pachocki
    3 grudnia 2019 at 19:48

    Jak wpłacić pieniądze żeby pomóc naszej kadrze w Australii ???

Zostaw komentarz