Misja Australia wystartowała!

REPREZENTACJA JUNIORÓW WYSARTOWAŁA Z PROJEKTEM „MISJA AUSTRALIA”

Już 8. listopada Szybowcowa Reprezentacja Polski wylatuje do Australii na Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów. Przygotowanie do tej imprezy to niesamowite przedsięwzięcie sportowe i logistyczne. To już ostatnia prosta przed wylotem. Kontener z szybowcami za kilkanaście dni dopłynie do Sydney, wszystko już zarezerwowane i nie ma odwrotu.
Niestety do dopięcia budżetu na ostatni guzik brakuje jeszcze pewnej kwoty i dlatego w imieniu Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji w serwisie Polak Potrafi ( www.misjaaustralia.pl ). Do wyboru jest wiele nagród i upominków z Australii dla osób związanych z lotnictwem jak również tych którzy twardo stąpają po Ziemi. Najważniejsza jest jednak satysfakcja i świadomość, że można stać się częścią tego przedsięwzięcia i przybliżyć Jacka, Jakuba, Mateusza, Marka i Janka do upragnionych medali Szybowcowych Mistrzostw Świata.
Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do „Misji Australia”, wsparcia naszych juniorów i pomocy w obronie tytułu Drużynowych Mistrzów Świata.

Najtańsze szkolenie szybowcowe w Polsce teraz jeszcze taniej!
Dzięki wsparciu Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej jako jedną z nagród które możemy wybrać na stronie www.misjaaustralia.pl jest bon o wartości 2000zł (oszczędzasz 500zł!) na pełne szkolenie podstawowe w AZJ (regularna cena szkolenia to 3000zł).
Kupując bon za 1500zł wspierasz tą kwotą start naszych Juniorów w Australii, a w Aerokubie Ziemi Jarosławskiej po dopłacie 1000zł odbędziesz kompletny kurs, przez co Twoja opłata wyniesie jedynie 2500zł) – badania, noclegi i wyżywienie we własnym zakresie.
Wszelkie wątpliwości i pytania odnośnie tej nagrody chętnie wyjaśnią nasi reprezentanci – kontakt poniżej.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Jakub Puławski – (WIELKOPOLSKA, Poznań, Ostrów Wlkp., Leszno, Wrocław, Warszawa)
Tel. 508 396 803
pulawskijakub@gmail.com

Marek Niewiadomy – (ŚLĄSK, Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Rzeszów)
Tel. 514 127 216
maarreek@o2.pl

Mateusz Siodłoczek – (ŚLĄSK I OPOLSKIE, Rybnik, Gliwice, Katowice, Opole)
Tel. 537 031 190
mateusz.siodloczek@gmail.com

Jacek Flis – (Zamość, Rzeszów, Lublin, Warszawa)
Tel. 698 621 436
jacekflis90@gmail.com

Jan Jawornik – (Kielce, Kraków, Rzeszów)
Tel. 880 077 567
janjawornik@gmail.com

Poleć znajomemu
  • gplus
  • pinterest

O Autorze

Zostaw komentarz