Darmowe sylwestrowe latanie w Aeroklubie Ziemi Jarosławskiej!

Aeroklub Ziemi Jarosławskiej zaprasza wszystkich pasjonatów szybownictwa do pożegnania starego roku Sylwestrowymi Zawodami na Celność Lądowania.

Udział w zawodach jest w 100% bezpłatny zarówno dla członków AZJ jak i dla każdej innej osoby, która lubi (lub dopiero polubi) nasz profil na Facebooku (facebook.pl/AeroklubZJ) i która ukończyła przynajmniej ćwiczenie AI/3 Programu Szkolenia Szybowcowego (lub tożsame dotyczące nauki lądowania wg programów innych niż AP).

Odprawa: 31.XII.2014 godzina 8:00

W trakcie odprawy omówimy regulamin zawodów i ustalimy ilość rozgrywanych kolejek adekwatną do ilości obecnych osób.

Loty będą odbywały się na szybowcu Bocian za wyciągarką, osoby bez uprawnienia do starów za wyciągarką również mogą startować (z instruktorem).

Planowana ceremonia zakończenia zawodów i wręczenia drobnych upominków dla zwycięzców: godz. 14:00 (aby każdy miał czas przygotować się na wieczór, jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej i polatać więcej, to da się to zorganizować).

Udział w zawodach jest w 100% bezpłatny (finansowany przez Aeroklub Ziemi Jarosławskiej). Proszę wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa mailowo na aeroklub.jaroslaw@gmail.com lub poprzez nasz profil facebookowy – chcemy wiedzieć, ile kiełbasek na grilla kupić.

W przypadku problemów logistycznych (nocleg lub transport do/z Jarosławia lub Rzeszowa) proszę o kontakt z Damianem: 793744784

Aeroklub Ziemi Jarosławskiej jest najmłodszym tego typu stowarzyszeniem posiadającym certyfikat organizacji szkolenia lotniczego – rok założenia 2007. Przez ten czas udało nam się pozyskać 15 szybowców: 1 Bocian D, 3x Bocian E, 6x Pirat, Cobra, Jantar std2, Jantar 2B, Blanik, Mucha Std. Aktualnie finalizujemy zakup Puchacza i samolotu do szkolenia i holowania szybowców. Kończymy budowę hangaru 20x40m, mamy swoją wyciągarkę i dzierżawimy teren na którym utworzyliśmy ewidencjonowane Lądowisko Laszki EPJL. Wszystko co udało nam się osiągnąć zawdzięczamy pracy społecznej wszystkich członków, bez posiadania pracowników etatowych. Członkowie Zarządu i Dyrektor niejednokrotnie z własnej kieszeni pomagają finansować działalność stowarzyszenia, które gwarantujemy – jest jedyne w swoim rodzaju. Zapraszamy w Sylwestra, przyjedź i przekonaj się o tym na własne oczy!

Więcej aktualnych informacji o naszej działalności można uzyskać na profilu: facebook.pl/AeroklubZJ W nowym roku planujemy zorganizować darmowe latanie dla wszystkich osób, które lubią nasz profil z okazji 1000 lajków na Facebooku!

Poleć znajomemu
  • gplus
  • pinterest

O Autorze

Zostaw komentarz