BB AERO zaprasza na zawody w celności

Ośrodek Szkolenia Lotniczego / Podmiot Szkolący BB AERO zaprasza na zawody w celności lądowania na szybowcach i samolotach UL w Rybniku.

Zbliża się Święto Niepodległości a więc czas na zabawę w celności lądowania i dekorację tegorocznej podstawówki szybowcowej. W tym roku 11 listopada przypada we wtorek i mamy plan, żeby wtedy rozegrać zawody.

W sobotę 8 listopada raczej nie polatamy, bo prognozy pogody są złe, jeżeli chodzi o latanie, ale za to w niedzielę już powinno być dobrze aż do wtorku włącznie.

Jeżeli jednak pogoda dopisze w sobotę, to proszę w sprawie lotów w tym dniu kontaktować się z instruktorem Ireneuszem Boczkowskim pod numerem: +48 604 970 721.

We wtorek po zahangarowaniu sprzętu odbędzie się spotkanie na lotnisku, gdzie zostaną wręczone dyplomy i odznaki tegorocznej podstawówce szybowcowej oraz zostaną przedstawieni i nagrodzeni zwycięzcy poszczególnych zawodów.

Loty podczas treningu według aktualnego cennika, cennik zawodów i inne szczegóły w regulaminach dostępne na naszej stronie:

Zawody na celność

Do zobaczenia na lotnisku w Rybniku

Roman Kata

Poleć znajomemu
  • gplus
  • pinterest

O Autorze

Zostaw komentarz