Aeroklub Polski z patronatem TVP Sport

Po kilku tygodniach rozmów i negocjacji Aeroklub Polski uzyskał patronat TVP Sport nad dwoma ważnymi imprezami lotniczymi. To znaczący krok na drodze popularyzacji sportów lotniczych w naszym kraju.

Miło nam poinformować, że na ręce prezesa AP spłynęła długo oczekiwana decyzja TVP SPORT o objęciu patronatem Szybowcowych Mistrzostw Świata w Lesznie rozgrywanych od 26 lipca do 10 sierpnia, Samolotowymi rajdowymi Mistrzostwami Świata od 17 do 22 sierpnia 2014 w Toruniu oraz Mistrzostw Świata w akrobacji szybowcowej w Toruniu palowanych od 22 lipca do 2 sierpnia. W ramach patronatu TVP Sport zobowiązuje się do szerokiego informowania o przebiegu zawodów na swojej antenie oraz innych antenach TVP w tym na antenie TVP Info. Dzięki wdrożeniu nowych technologii, relacje TVP Sport będą przekazywane w sygnale HD.

Komentując otrzymany patronat prezes Włodzimierz Skalik powiedział: ” Naszym priorytetem stało się jak najszersze informowanie o sukcesach i dorobku członków Aeroklubu Polskiego. Osiągnięcia koleżanek i kolegów z całego naszego kręgu stawiają nasz związek sportowy w rzędzie najskuteczniejszych i najczęściej przynoszący wyróżnienia i medale. Dzięki temu istnieje coraz większa szansa na popularyzację lotnictwa i przyciągnięcie najwartościowszej młodzieży. Cieszę sie z udziału telewizji publicznej, która docenia osiągnięcia polskich sportowców”.

W związku z otrzymaniem patronatu na materiałach poświęconych wymienionym imprezom umieszczać będziemy logo TVP Sport.

Poleć znajomemu
  • gplus
  • pinterest

O Autorze

Zostaw komentarz